Blog osobisty

Dlaczego tak Cię boli śmierć Anthonego Bourdaina?

Anthony Bourdain. Gdy zobaczyłam informację o jego śmierci, świat zwolnił. Od tego dnia chodzę, kuleję nieznacznie i nie wiem, kiedy przestanę. Jakoś nie mogę się pozbyć z głowy tej wiadomości i…
Czytaj dalej

RELACJE:

SZCZĘŚCIE:

NAJŚWIEŻSZE POMYŚLUNKI:

AMORIS PIERDOLIS:

Jak dotąd to moja i Wasza ulubiona seria tekstów, która traktuje o błędach ludzi popełnianych w związkach. Jak być w związku i tego nie schrzanić? Jaki błąd popełniłeś w ostatniej relacji? Na 99% te teksty dotyczą ciebie. Jeśli nie wiszę ci kawę. Albo ciacho. 

"Ludzie tak się w związkach rozleniwiają, że gdy nagle mają sami radzić sobie z codziennością, to popadają w histerię. Okazuje się, że osoba z którą byłeś, oprócz godności i spokoju ducha, zabrała ci obie ręce i dwie nóżki. I niczym Bańka-Wstańka turlasz się po ziemi i nie możesz podnieść. Weź do ręki kartkę i długopis. Wziąłeś? Ojej, a jednak masz rączki? Sprawdź, czy nóżki też? No szczęśliwie też są na miejscu! Teraz nie masz już żadnej wymówki, żeby bezczynnie leżeć i wszystkim dookoła wciskać, że sobie w życiu bez drugiego człowieka nie poradzisz."

 

LEXMARUDA PYSKUJE: